Pracuj z nami!

OFERUJEMY

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na lokalnym rynku

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Duże możliwości rozwoju - stawiamy przed naszymi pracownikami ciekawe wyzwania zawodowe oraz stwarzamy im możliwości pracy przy unikatowych projektach

JAK REKRUTUJEMY

Proces rekrutacji składa się z kilku etapów. Rozpoczyna go selekcja życiorysów.
Profesjonalnie przygotowane CV decyduje o zaproszeniu kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, która jest ostatnim etapem rekrutacji

Aktualne oferty

Elektryk - Automatyk - Monter obwodów elektrycznych
Miejsce pracy: Ząbki

WYMAGANIA:

  • znajomość elektroniki przemysłowej,
  • znajomość budowy i funkcjonowania maszyn przemysłowych,
  • umiejętność czytania, rozumienia i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • znajomość układów sterowania i urządzeń elektrycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku elektryk, automatyk.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@weld.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Konstruktor maszyn przemysłowych

WYMAGANIA:

  • znajomość programów CAD,
  • znajomość zasad konstrukcji maszyn przemysłowych,
  • znajomość obróbki materiałów konstrukcyjnych (toczenie, frezowanie),
  • mile widziana znajomość technologii zgrzewania,
  • wykształcenie wyższe.

Spawacz - Ślusarz

OPIS STANOWISKA:

  • spawanie konstrukcji stalowych i linii produkcyjnych (MIG/MAG),
  • proste prace ślusarskie,
  • ręczna i mechaniczna obróbka elementów metalowych, montaż konstrukcji.

WYMAGANIA:

  • umiejętności spawalnicze,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole.

Nasi partnerzy